Wspornik regulowany tarasowy - sposób na perfekcyjny taras

Wspornik regulowany tarasowy - sposób na perfekcyjny taras

Taras to jedno z najbardziej reprezentatywnych i funkcjonalnych miejsc w naszym domu. Różnorodna roślinność, odpowiednie oświetlenie, komfortowe meble - to wszystko sprawia, że każdy z nas pragnie mieć własny, designerski taras. Obawiasz się konstrukcji tarasu ze względu na nierówne podłoże? Poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się stabilną i prostą podłogą we własnym tarasie? Przyjrzyjmy się z bliska tarasowym wspornikom regulowanym. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy! 

wspornik tarasowy regulowany

Wsporniki regulowane - perfekcyjne wyjście z trudnej sytuacji 

Wspornik regulowany tarasowy przeznaczony jest do montażu, poziomowania czy podtrzymywania różnorodnych powierzchni podłoża tarasowego. Z całą pewnością możemy zaliczyć do nich tarasy wentylowane (potocznie zwane podniesionymi), tarasowe płyty gresowe, kamienne bądź też betonowe. Taka szeroka gama zastosowania pozwala wykorzystać wspornik regulowany praktycznie do każdego rodzaju podłoża w naszym tarasie. 

By móc cieszyć się pełną funkcjonalnością wsporników, należy ustawić je na sztywnym, utwardzonych, bądź też odpowiednio zagęszczonym podłożu. 

Stopki regulowane do tarasu - właściwości

Jakie korzyści płyną z montażu stopek regulowanych do tarasu? Przede wszystkim jest to innowacyjna technologia, dzięki której uzyskujemy możliwość płynnej regulacji wysokości. Precyzyjne ustawienie wysokości płyt tarasowych na preferowanej wysokości pozwala na zniwelowanie wszelkich nierówności terenu. Więcej o temacie stopki regulowane, czyli stopy regulowane pod linkiem: https://www.fitberg.pl/stopy-regulowane  

Co więcej, wsporniki występują w tak szerokim asortymencie, że z powodzeniem będziemy mogli podnieść budowę wymarzonego tarasu od 3, aż do około 30 cm. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Wspornik regulowany pod legary to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu miejsce, które wydawało się zupełnie nieprzystosowane do budowy nowoczesnego tarasu, staje się możliwą do wykonania projektu lokalizacją.

wsporniki regulowane

Wsporniki regulowane – doskonała wytrzymałość

Kotwy tarasowe regulowane są przystosowane do obciążenia nawet 400 kilogramowego na jeden wspornik regulowany Projektowe, bezpieczne zalecenia sugerują udźwig rzędu 400kg. Co ważne, na wytrzymałość wsporników nie mają wpływu warunki atmosferyczne. Opady deszczu, śniegu, mróz czy upał - wspornik regulowany jest w stanie wytrzymać wszelkie niedogodności. Odpowiedni wspornik regulowany pod legary wybierzesz tutaj: https://www.fitberg.pl/wspornik_tarasowy30-65

Akcesoria wsporników tarasowych

Jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów do wsporników jest podkład gumowy na regulowane wsporniki. Podkłady wykazują właściwości wygłuszająco - wyrównujące. Co więcej, zwiększają one komfort korzystania z tarasów wentylowanych z płyt. Podkład gumowy wyłapuje wszelkie drgania, jak również eliminuje niekomfortowe odgłosy podczas użytkowania. Co więcej, wykazuje wysoką absorbcję uderzeń.

odkład gumowy na regulowane wsporniki

Podstawki pod płyty tarasowe to wysoce funkcjonalny, powszechnie wykorzystywany element podczas konstruowania tarasów. Dzięki możliwości stokowania podkładek, czyli mówiąc najprościej, układania jednej na drugiej, możemy uzyskać dodatkowe podparcie. Należy jednak pamiętać, że maksymalnie można nałożyć na siebie podstawki do trzech warstw. Co więcej, podkładki wyposażone są w motylki fugowe. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie pomiędzy płytami tarasowymi stałej odległości (3-5mm). Rozpoznaj w sieci temat podstawki pod płyty tarasowe oraz podkład gumowy na regulowane wsporniki!

Wspornik regulowany pod legary to rozwiązanie technologiczne, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł stworzyć wyjątkowo atrakcyjny taras w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Podaruj sobie solidne, bezpieczne i luksusowe miejsce na prywatny odpoczynek, nie martwiąc się o występujące nierówności terenu. Do dzieła!

Wybierz wsporniki regulowane o takim zakresie regulacji jakiego potrzebujesz zawsze pod linkiem: https://fitberg.pl/wsporniki-regulowane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl