Cennik montażu desek tarasowych

cennik montażu desek tarasowych

Cennik montażu desek tarasowych

Obecnie ceny w branży budowlanej są bardzo dynamicznie, więc ciężko stworzyć cennik montażu desek tarasowych. Należy też pamiętać o tym, że cena za m2 układania deski kompozytowej może się różnić w zależności od regionu i tego czy mieszkamy w małej czy większej miejscowości. Cena za metr kwadratowy tarasu to od 150-200 zł za m2 wzwyż. Po pandemii wzrosły zarówno ceny materiałów budowlanych jak i robocizny, a końca podwyżek nie widać, stąd jeśli trafisz na ten tekst na początku sezonu w 2022 roku cennik montażu desek tarasowych może być jeszcze wyższy.  

Osoby zainteresowane cennikiem montażu desek tarasowych szukały odpowiedzi w sieci pod hasłami: cena za m2 układania deski kompozytowej, tarasy drewniane cennik robocizny jak również taras z desek kompozytowych montaż.

Taras z desek kompozytowych na betonie

Jednym z popularnych i dość prostych rozwiązań jest taras z desek kompozytowych na betonie. W takiej sytuacji bezpośrednio na betonie można ułożyć legary aluminiowe, zazwyczaj jednak stosuje się dodatkowe podpory jak np. podkładki gumowe, kliny lub wsporniki, tak aby wypoziomować taras.

Jak wyglądają ceny w przypadku tarasu wentylowanego – sprawdź taras wentylowany cena za m2 w artykule na stronie: https://www.fitberg.pl/pl/n/5. Używając hasła internetowego cena układania deski kompozytowej forum, oraz kalkulator deski tarasowe, czy wykonam taras drewniany wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji.

Legary aluminiowe

Legary aluminiowe są legarami, które spośród wszystkich dostępnych legarów mają najwięcej zalet. Legar aluminiowy jest odporny na biodegradację, trwały i wieloletni. Takie rozwiązanie nie rdzewieje i nie wymaga konserwacji tak jak np. legary drewniane. Z aluminium zbudujesz konstrukcję, która będzie  dużo sztywniejsza i pewniejsza niż konstrukcje innego rozwiązaniu.

Legary kompozytowe i drewniane w porównaniu do legarów aluminiowych wyróżniają się ceną – są dużo tańsze, dlatego nie wszyscy decydują się na legary aluminiowe. Jeśli należysz do osób, które są przekonane do zakupu legarów aluminiowych polecamy legary aluminiowe w naszym sklepie: https://www.fitberg.pl/pl/c/Legary-aluminiowe/2255010

Deska tarasowa dostępna jest zawsze w naszym sklepie, wejdź na https://fitberg.pl i sprawdź sam!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl