Regulowane podkładki tarasowe

Regulowane podkładki tarasowe zostały zaprojektowane tak, aby użyć ich do zabudowań tarasu tam, gdzie powierzchnia jest nieregularna i występują ubytki albo spadki w nawierzchni. Podstawki regulowane są systemowym rozwiązaniem  łatwym w montażu, a do tego atrakcyjnym cenowo. Regulowane podkładki tarasowe to system, który wykorzystasz zarówno w przypadku tarasu wentylowanego jak i wszędzie tam gdzie potrzebne jest podniesienie podłogi.

Podstawki regulowane

Podstawki regulowane dają bardzo szeroką możliwość regulacji tj. od 10 mm do 290 mm. Ostateczna decyzja o tym na jakiej wysokości znajdzie się taras zależy od ciebie. Konstrukcja podstawek regulowanych pozwala na solidne wsparcie na lata. Regulowane podkładki tarasowe Harpun to rozwiązanie złożone ze stopki i klina, w którym regulacja odbywa się poprzez przesuwanie klina po stopce tak, aby uzyskać odpowiednią wysokość. Taka konstrukcja wspornika pozwala na regulację co 1 mm. Używając hasła internetowego - podstawki regulowane czy też hasła - regulowane podkładki tarasowe wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji o szerokim zakresie regulacji i atrakcyjne cenie.

Regulowane podkładki tarasowe pod legary Harpun

Wsporniki tarasowe zapewniają regulację od 10 do 290 mm. Wspornik tarasowy możesz stosować zarówno w środku, jak i na zewnątrz, pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione. Stopy pod taras zastosujesz pod każdy rodzaj legara: legary drewniane, aluminiowe i kompozytowe. Regulowane wsporniki tarasowe to rozwiązanie, które pozwoli ci bezproblemowo rozprawić się z montażem. Osoby zainteresowane następującym zagadnieniem, najczęściej w sieci wyszukują temat, stosują następujące hasła: podpory tarasowe, stopki tarasowe, oraz stopy pod płyty tarasowe. 

Potrzebujesz porady lub indywidualnej wyceny? Chętnie pomożemy!

Stopki tarasowe Harpun to gwarancja szybkiego montażu i dobrej jakości produktu. Nie wykorzystasz wszystkiego? Gwarantujemy bezproblemowy zwrot!

Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@fitberg.com lub telefonicznie: +48 793 433 186 lub +48 501 349 761

 

czytaj więcej...

Wsporniki tarasowe regulowane

Podpory pod legary powinny odznaczać się nie tylko trwałością,  stabilnością, czy odpornością na czynniki atmosferyczne, ale powinny być również łatwe w montażu. Lata stosowania wspornika tarasowego na rynku duńskim pozwalają nam z pewnością oferować Państwu systemowe rozwiązanie wysokiej jakości, które jest również atrakcyjne cenowo. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wybierz oryginalny produkt!

Wsporniki regulowane pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione

Tarasowe wsporniki regulowane można stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione, jak i legary kompozytowe, drewniane czy aluminiowe. Proste systemowe rozwiązanie stopki i klina z których składa się wspornik tarasowy jest wykonane z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu jest trwałe i tanie.

Nie ryzykuj i wybierz sprawdzone, oryginalne rozwiązanie systemu poziomowania tarasów stosowane już od ponad 30 lat! Przez lata współpracy nasz system wypróbowały już setki klientów. Z nami skompletujesz cały zestaw tarasowy.

Podkładki dystansowe pod płytki tarasowe

W internecie znajdziesz również oferty na podkładki dystansowe pod płytki tarasowe. Można znaleźć szereg rozwiązań pod płytki tarasowe, takie jak wsporniki tarasowe, podkładki dystansowe i inne. W naszym sklepie zaopatrzysz się we wspomniane wyżej podkładki dystansowe pod legary lub inaczej wsporniki tarasowe pod legary. Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie - podstawki regulowane, a w tym regulowane podkładki tarasowe jak również podkładki dystansowe pod płytki tarasowe.

Podstawki regulowane Harpun są genialnym produktem wysokogatunkowym, które zdobyły już uznanie pierwszych testerów. Wszyscy wiemy, że regulowane podkładki tarasowe to produkt ważny dla wielu i nie mogą być przypadkowe, więc warto zaznaczyć, że Harpun są rezultatem kilku lat praktyk. Należy też wspomnieć, że wśród znanych podstawek regulowanych odznaczają się one atrakcyjną ceną, a także wysoką jakością.

Podstawki regulowane Harpun - sprawdź!

Sklep Harpun to szereg akcesoriów montażowych w tym akcesoria, które przeznaczone są do podnoszenia posadzek i wyglądają obiecująco, a ich atuty docenia grono klientów. Ważne jest to, że nie opracowano obecnie metodologii wytwórczej na tyle efektywnej, bowiem w tym przypadku najlepsi znawcy zrobili wszystko, by dać nam Harpun, które sprostają gustom najbardziej wymagających osób. Ale nie są to zwykłe podstawki regulowane, ponieważ przy wytwarzaniu zastosowano dużo niesamowitych rozwiązań wytwórczych.

Regulowane podkładki tarasowe  są idealne do podnoszenia posadzek, a recenzje w sieci potwierdzają - są doskonalsze niż konkurencyjne podstawki regulowane. Zatem teraz podnoszenie posadzek stanie się bardziej nieszablonowe, co nie umknie uwadze innych. Wszak jest to jedna z najlepszych pozycji w inwentarzu sklepu i polecana jest każdemu, kto szanuje najważniejsze osiągnięcia twórców podstawek regulowanych.

Wsporniki klinowe regulowane Harpun to rozwiązanie dedykowane do poziomowania legarów pod tarasy wentylowane

Wspornik tarasowy to obok takich rozwiązań jak podstawki regulowane pod płyty tarasowe, wsporniki do płytek czy wsporniki pod płyty tarasowe obowiązkowy produkt każdego profesjonalisty! Wspornik regulowany taras może być stosowany w każdym miejscu, w którym zachodzi konieczność podniesienia i wypoziomowania legarów na części lub całości powierzchni. Sprawdza się wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla tarasów i podłóg podniesionych.

Dzięki modułowej konstrukcji wspornika tarasowego można go stosować na różnych nawierzchniach

Nawierzchnia twarda – wystarczy zastosować stopkę poziomującą wraz z klinem, dobierając odpowiedni zakres wysokości.

Nawierzchnia wrażliwa, papa, płyty XPS, folia, geowłóknina, dachy odwrócone – do wspornika złożonego ze stopki i klina należy dodać płytkę ochronną, która odpowiednio rozłoży ciężar i pozwoli zachować podłoże w nienaruszonym stanie.

Wygłuszanie podłogi – w ramach systemu oferujemy podkładki wygłuszające, które redukują przenoszenie drgań podłogi czy tarasu do niższych pomieszczeń. Możliwość wyboru jednej z trzech opcji: podkładka wygłuszająca nakładana na klin, podkładka gumowa wzmocniona płytką ochronną lub podkładka akustyczna – opatentowane rozwiązanie pozwalające dodatkowo na poziomowanie w zakresie od 0 do 30 mm.

Podłogi sportowe – system można stosować w halach sportowych. Opatentowana podkładka sportowa nadaje podłodze niezbędną elastyczność i chroni przed niepożądanymi drganiami i efektem fali. Podkładka może być stosowana ze wspornikami Harpun lub jako samodzielny element.

Wszystkie elementy wspornika tarasowego regulowanego są wzajemnie dopasowane

Dzięki temu można uzyskać każdą wysokość przy użyciu kilku różnych kombinacji stopek, klinów i podstawek. Łączenie stopek z podstawkami 19 i 38 oraz z płytką ochronną odbywa się za pomocą specjalnych zatrzasków, dzięki czemu utworzony w ten sposób wspornik jest stabilny. Stopka i klin górny wyposażone są w precyzyjne, wzajemnie dopasowane ząbkowania. Dokładność poziomowania to 1 mm. Dodatkowo stopki wyposażone są w specjalne prowadnice, dzięki czemu klin nie może zsunąć się na boki.
Użycie płytki ochronnej konieczne jest na powierzchniach wrażliwych typu płyty XPS, styropian, papa, folia, geowłóknina itp.

Wsporniki tarasowe regulowane pod legary Harpun:

- regulacja od 10 do 290 mm,
- do stosowania w środku i na zewnątrz,
- pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione,
- pod każdy rodzaj legara: legary drewniane, aluminiowe i kompozytowe.

Wsporniki tarasowe pozwalają na uporanie się z problemami towarzyszącymi poziomowaniu legarów

Zapewnia precyzyjną regulacje (do 1mm) w zakresie od 10 do 294 mm oraz zapewniają możliwość montażu na różnych typach nawierzchni. Montaż na dachu odwróconym, izolacji termicznej, płytach XPS czy utwardzonym styropianie to nie problem. Specjalna płytka ochronna zapewni ochronę dla nawierzchni, a dzięki elementom zapewniającym izolacje akustyczną można zredukować hałas.

 

Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm
Producent: Harpun
Cena: 2,89 zł (netto: 2,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 4,61 zł (netto: 3,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 50-85 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 50-85 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 5,02 zł (netto: 4,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 5,73 zł (netto: 4,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 70-120 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 70-120 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 8,06 zł (netto: 6,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 90-140 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 90-140 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 8,59 zł (netto: 6,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 130-180 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 130-180 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 11,78 zł (netto: 9,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 149-199 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 149-199 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 13,51 zł (netto: 10,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 168-218 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 168-218 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 14,26 zł (netto: 11,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 187-237 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 187-237 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 15,98 zł (netto: 12,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 206-256 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 206-256 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 16,73 zł (netto: 13,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 225-275 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 225-275 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 18,45 zł (netto: 15,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 244-294 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 244-294 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 19,20 zł (netto: 15,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PŁYTKA OCHRONNA 3x110x110 mm PŁYTKA OCHRONNA 3x110x110 mm
Producent: Harpun
Cena: 3,81 zł (netto: 3,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY BRĄZOWY 85x43x120 mm KLIN GÓRNY BRĄZOWY 85x43x120 mm
Producent: Harpun
Cena: 4,81 zł (netto: 3,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY CZARNY 30x43x60 mm KLIN GÓRNY CZARNY 30x43x60 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,21 zł (netto: 0,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY ZIELONY 45x43x110 mm KLIN GÓRNY ZIELONY 45x43x110 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,61 zł (netto: 1,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony