Wsporniki tarasowe regulowane

Wsporniki tarasowe regulowane zostały zaprojektowane tak, aby użyć ich do zabudowań tarasu tam, gdzie powierzchnia jest nieregularna i występują ubytki albo spadki w nawierzchni. Wsporniki tarasowe są systemowym rozwiązaniem  łatwym w montażu, a do tego atrakcyjnym cenowo. Regulowane podkładki tarasowe to system, który wykorzystasz zarówno w przypadku tarasu wentylowanego jak i wszędzie tam gdzie potrzebne jest podniesienie podłogi.

Wsporniki tarasowe – zakres regulacji

Wsporniki tarasowe dają bardzo szeroką możliwość regulacji tj. od 10 mm do 290 mm. Ostateczna decyzja o tym na jakiej wysokości znajdzie się taras zależy od ciebie. Konstrukcja podstawek regulowanych pozwala na solidne wsparcie na lata. Wsporniki tarasowe regulowane Harpun to rozwiązanie złożone ze stopki i klina, w którym regulacja odbywa się poprzez przesuwanie klina po stopce tak, aby uzyskać odpowiednią wysokość.

Taka konstrukcja wspornika pozwala na regulację co 1 mm. Używając hasła internetowego - podstawki regulowane czy też hasła - regulowane podkładki tarasowe wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji o szerokim zakresie regulacji i atrakcyjne cenie.

Jaki wspornik tarasowy regulowany wybrać? Chętnie pomożemy!

Stopki tarasowe Harpun to gwarancja szybkiego montażu i dobrej jakości produktu. Nie wykorzystasz wszystkiego? Gwarantujemy bezproblemowy zwrot!

Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@fitberg.com lub telefonicznie: +48 793 433 186 lub +48 501 349 761

czytaj więcej...

Wsporniki tarasowe - zakres regulacji

Stopa pod taras powinna odznaczać się nie tylko trwałością,  stabilnością, czy odpornością na czynniki atmosferyczne, ale powinny być również łatwe w montażu. Lata stosowania wsporniki tarasowe na rynku duńskim pozwalają nam z pewnością oferować Państwu systemowe rozwiązanie wysokiej jakości, które jest również atrakcyjne cenowo. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wybierz oryginalny produkt, którym są wsporniki tarasowe regulowane Harpun!

wsporniki tarasowe regulowane

Wsporniki tarasowe Harpun wyjątkowo sprawdzą się do do poziomowania legarów jako stopy pod taras, a opinie w sieci potwierdzają, że są znacznie doskonalsze niż inne wsporniki tarasowe. Można przypuszczać, że poziomowanie legarów jako stopy pod taras nabierze nowego znaczenia i dostrzegą to też inne osoby. Należy podkreślić, że jest to jedna z najczęściej kupowanych pozycji w naszym zbiorze i proponujemy ją dla tych, którzy doceniają istotne osiągnięcia twórców wsporniki tarasowe.

Wsporniki tarasowe Harpun są genialnie przygotowanym produktem dostępnym na rodzimym rynku, które zdobyły już uznanie wielu klientów. Ponieważ wsporniki tarasowe to nie taki oczywisty towar i ich jakość ma znaczenie, zatem warto zaznaczyć, że Harpun są uwieńczeniem wielu lat praktyk. Warto też podkreślić, że od innych wsporniki tarasowe odróżniają się one korzystniejszą ceną, a również sposobem wytworzenia.

Stopki regulowane do tarasu, czyli wsporniki tarasowe

Wspornik tarasowy, czyli stopa pod taras i klin możesz stosować zarówno w środku, jak i na zewnątrz, pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione. Stopy pod taras zastosujesz pod każdy rodzaj legara: legary drewniane, aluminiowe i kompozytowe. Wsporniki tarasowe to rozwiązanie, które pozwoli ci bezproblemowo rozprawić się z montażem. Osoby zainteresowane następującym zagadnieniem, najczęściej w sieci wyszukują temat, stosują następujące hasła: podpory tarasowe, stopki tarasowe, oraz stopy pod płyty tarasowe. 

Stopy regulowane

Stopy regulowane można stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione, jak i legary kompozytowe, drewniane czy aluminiowe. Proste systemowe rozwiązanie stopki i klina z których składa się wspornik tarasowy jest wykonane z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu jest trwałe i tanie.

Nie ryzykuj i wybierz sprawdzone, oryginalne rozwiązanie systemu poziomowania tarasów stosowane już od ponad 30 lat! Przez lata współpracy nasz system wypróbowały już setki klientów. Z nami skompletujesz cały zestaw tarasowy.

wsporniki tarasowe wsporniki tarasowe regulowane

Wsporniki tarasowe – czyli stopki tarasowe do poziomowania legarów

Wsporniki tarasowe to obok takich rozwiązań jak podstawki regulowane pod płyty tarasowe, wsporniki do płytek czy wsporniki pod płyty tarasowe obowiązkowy produkt każdego profesjonalisty! Wspornik regulowany taras może być stosowany w każdym miejscu, w którym zachodzi konieczność podniesienia i wypoziomowania legarów na części lub całości powierzchni. Sprawdza się wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla tarasów i podłóg podniesionych. W zagadnieniu - stopki tarasowe oraz stopy tarasowe macie Państwo możliwość zakupu tych produktów w formie online.

Wspornik tarasowy regulowany – gdzie można zastosować?

  • Nawierzchnia twarda – wystarczy zastosować stopkę poziomującą wraz z klinem, dobierając odpowiedni zakres wysokości.
  • Nawierzchnia wrażliwa, papa, płyty XPS, folia, geowłóknina, dachy odwrócone – do wspornika złożonego ze stopki i klina należy dodać płytkę ochronną, która odpowiednio rozłoży ciężar i pozwoli zachować podłoże w nienaruszonym stanie.
  • Wygłuszanie podłogi – w ramach systemu oferujemy podkładki wygłuszające, które redukują przenoszenie drgań podłogi czy tarasu do niższych pomieszczeń. Możliwość wyboru jednej z trzech opcji: podkładka wygłuszająca nakładana na klin, podkładka gumowa wzmocniona płytką ochronną lub podkładka akustyczna – opatentowane rozwiązanie pozwalające dodatkowo na poziomowanie w zakresie od 0 do 30 mm.
  • Podłogi sportowe – system można stosować w halach sportowych. Opatentowana podkładka sportowa nadaje podłodze niezbędną elastyczność i chroni przed niepożądanymi drganiami i efektem fali. Podkładka może być stosowana ze wspornikami Harpun lub jako samodzielny element.

wspornik tarasowy regulowany

Zestawy tarasowe – wzajemnie dopasowane

Dzięki temu można uzyskać każdą wysokość przy użyciu kilku różnych kombinacji stopek, klinów i podstawek. Łączenie stopek z podstawkami 19 i 38 oraz z płytką ochronną odbywa się za pomocą specjalnych zatrzasków, dzięki czemu utworzony w ten sposób wspornik jest stabilny. Stopka i klin górny wyposażone są w precyzyjne, wzajemnie dopasowane ząbkowania. Dokładność poziomowania to 1 mm.

Dodatkowo stopki wyposażone są w specjalne prowadnice, dzięki czemu klin nie może zsunąć się na boki. Użycie płytki ochronnej konieczne jest na powierzchniach wrażliwych typu płyty XPS, styropian, papa, folia, geowłóknina itp. Rozpoznaj w sieci temat podkładki dystansowe pod płytki tarasowe, podstawki regulowane pod płyty tarasowe i stwórz zestawy tarasowe dla siebie!

wsporniki tarasowe

Wsporniki tarasowe – wypoziomuj legary skutecznie

Zapewnia precyzyjną regulacje (do 1mm) w zakresie od 10 do 294 mm oraz zapewniają możliwość montażu na różnych typach nawierzchni. Montaż na dachu odwróconym, izolacji termicznej, płytach XPS czy utwardzonym styropianie to nie problem. Specjalna płytka ochronna zapewni ochronę dla nawierzchni, a dzięki elementom zapewniającym izolacje akustyczną można zredukować hałas.

stopy regulowane

Podkładki dystansowe pod płytki tarasowe

W internecie znajdziesz również oferty na podkładki dystansowe pod płytki tarasowe. Można znaleźć szereg rozwiązań pod płytki tarasowe, takie jak wsporniki tarasowe, podkładki dystansowe i inne. W naszym sklepie zaopatrzysz się we wspomniane wyżej podkładki dystansowe pod legary lub inaczej wsporniki tarasowe pod legary. Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie - podstawki regulowane, a w tym regulowane podkładki tarasowe jak również podkładki dystansowe pod płytki tarasowe.

Podstawki regulowane Harpun są genialnym produktem wysokogatunkowym, które zdobyły już uznanie pierwszych testerów. Wszyscy wiemy, że regulowane podkładki tarasowe to produkt ważny dla wielu i nie mogą być przypadkowe, więc warto zaznaczyć, że Harpun są rezultatem kilku lat praktyk. Należy też wspomnieć, że wśród znanych podstawek regulowanych odznaczają się one atrakcyjną ceną, a także wysoką jakością. Używając hasła internetowego - stopy do tarasu czy też podkładki dystansowe pod płytki tarasowe cena oraz montaż płyt tarasowych na podstawkach wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji.

Podstawki regulowane Harpun - sprawdź!

Sklep Fitberg to szereg akcesoriów montażowych w tym akcesoria, które przeznaczone są do podnoszenia posadzek i wyglądają obiecująco, a ich atuty docenia grono klientów. Ważne jest to, że nie opracowano obecnie metodologii wytwórczej na tyle efektywnej, bowiem w tym przypadku najlepsi znawcy zrobili wszystko, by dać nam Harpun, które sprostają gustom najbardziej wymagających osób. Ale nie są to zwykłe podstawki regulowane, ponieważ przy wytwarzaniu zastosowano dużo niesamowitych rozwiązań wytwórczych.

Regulowane podkładki tarasowe  są idealne do podnoszenia posadzek, a recenzje w sieci potwierdzają - są doskonalsze niż konkurencyjne podstawki regulowane. Zatem teraz podnoszenie posadzek stanie się bardziej nieszablonowe, co nie umknie uwadze innych. Wszak jest to jedna z najlepszych pozycji w inwentarzu sklepu i polecana jest każdemu, kto szanuje najważniejsze osiągnięcia twórców podstawek regulowanych.

stopki regulowane do tarasu

Wsporniki tarasowe regulowane – podsumowanie

  • Wsporniki tarasowe regulacja od 10 do 290 mm,
  • Stopa pod taras do stosowania w środku i na zewnątrz,
  • Zestawy tarasowe pod tarasy wentylowane i podłogi podniesione,
  • Stopki regulowane pod każdy rodzaj legara: legary drewniane, aluminiowe i kompozytowe.

Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie - tarasowe wsporniki regulowane, a w tym wsporniki do płytek, podpora tarasowa regulowana oraz montaż płyt tarasowych na podstawkach. Rozpoznaj w sieci temat podnoszenie podłóg cena, jak wygląd a harpun czy wsporniki pod płyty tarasowe.

 

Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 4,61 zł (netto: 3,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 50-85 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 50-85 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 5,02 zł (netto: 4,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 5,73 zł (netto: 4,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,89 zł (netto: 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm
Producent: Harpun
Cena: 2,89 zł (netto: 2,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 70-120 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 70-120 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 8,06 zł (netto: 6,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 90-140 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 90-140 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 8,59 zł (netto: 6,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 130-180 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 130-180 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 11,78 zł (netto: 9,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 149-199 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 149-199 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 13,51 zł (netto: 10,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 168-218 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 168-218 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 14,26 zł (netto: 11,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 187-237 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 187-237 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 15,98 zł (netto: 12,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 206-256 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 206-256 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 16,73 zł (netto: 13,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 225-275 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 225-275 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 18,45 zł (netto: 15,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik tarasowy regulowany 244-294 mm pod legary Wspornik tarasowy regulowany 244-294 mm pod legary
Producent: Harpun
Cena: 19,20 zł (netto: 15,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PŁYTKA OCHRONNA 3x110x110 mm PŁYTKA OCHRONNA 3x110x110 mm
Producent: Harpun
Cena: 3,81 zł (netto: 3,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY BRĄZOWY 85x43x120 mm KLIN GÓRNY BRĄZOWY 85x43x120 mm
Producent: Harpun
Cena: 4,81 zł (netto: 3,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY CZARNY 30x43x60 mm KLIN GÓRNY CZARNY 30x43x60 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,21 zł (netto: 0,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN GÓRNY ZIELONY 45x43x110 mm KLIN GÓRNY ZIELONY 45x43x110 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,61 zł (netto: 1,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony