Kliny montażowe, czyli kliny plastikowe

Kliny montażowe to powszechnie wykorzystywany produkt w branży budowlanej. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w montażu okien tj. wypoziomowaniu ościeżnic okien i drzwi w trakcie montażu, w trakcie poziomowania paneli podłogowych, konstrukcji drewnianych czy innych elementów budowlanych. Kliny plastikowe są proste w użyciu i zapewniają solidny montaż. Ząbkowana opatentowana w Danii powierzchnia pozwala łączyć ze sobą naniesione na siebie kliny montażowe.

kliny montażowe

Kliny plastikowe do okien, drzwi i tarasów

Klin montażowy do okien, drzwi i innych elementów stolarki budowlanej - dwa kliny plastikowe mogą również służyć jako system do wparcia i wyregulowania tarasów. Kliny montażowe o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Precyzja wykonania gwarantuje sprawny i dokładny montaż. Właściwości materiału i kształtu umożliwiają stabilne osadzanie elementów takich jak okna, drzwi i inne elementy wymagające wypoziomowania lub odsunięcia z powodu nierówności powierzchni, na której są montowane.

Podkładki montażowe do montażu profesjonalnego. Kliny plastikowe z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym wysokiej i niskiej temperatury. Kliny montażowe Fitberg mogą być przecinane, docinane, odporne na pękanie przy uderzeniach. Precyzyjne ząbkowanie powoduje, że dwa kliny ułożone przeciwlegle przesuwają się tylko w jedną stronę.

 

Kliny montażowe

KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 15X43X88 MM - WOREK KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 15X43X88 MM - WOREK
Producent: Harpun
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY SZARY 15x43x88 mm KLIN MONTAŻOWY SZARY 15x43x88 mm
Producent: Harpun
Cena:

0,83 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY 50 SZT 25X43X140 - WOREK KLIN MONTAŻOWY 50 SZT 25X43X140 - WOREK
Producent: Harpun
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY CZARNY 25x43x140 mm KLIN MONTAŻOWY CZARNY 25x43x140 mm
Producent: Harpun
Cena:

1,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY CZERWONY 8x28x65mm KLIN MONTAŻOWY CZERWONY 8x28x65mm
Producent: Harpun
Cena:

0,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 8X28X65 MM  - WOREK KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 8X28X65 MM - WOREK
Producent: Harpun
Cena:

63,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN - MIX BOX 240 KLIN - MIX BOX 240
Producent: Harpun
Cena:

209,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Kliny plastikowe do okien

Kliny do okien czy inaczej kliny plastikowe do okien służą do ustawienia i ustabilizowania okna o okiennicy, dlatego ich montaż powinien być trwały i zrealizowany tak, aby uniemożliwić ich przesunięcie. W żadnym wypadku nie powinny wystawać poza lico ościeżnicy. Należy pamiętam o tym, że kliny montażowe powinny być zamocowane na trwałe ponieważ nie można ich usuwać ze względu na pełniącą rolę tj. kliny przenoszą obciążenia i ciężar okna na ścianę.

W przypadku tradycyjnych klinów montażowych z ząbkami usuwa się je po montażu okna a miejsce które po nich zostanie uzupełniamy pianą montażową. Stosowane są kliny montażowe drewniane, jednak lepiej zastosować kliny montażowe z tworzywa ponieważ są bardziej trwałe i nie butwieją. Kliny przydadzą się również w pracach takich jak: montaż mebli, bram, drzwi czy przy pracach stolarskich i kamieniarskich.

kliny plastikowe

Kliny plastikowe do montażu okien i drzwi

Kliny montażowe z tworzywa sztucznego to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie. Posłużą nam przy montażu drzwi i okien, są też kliny montażowe do paneli czy podkładki montażowe. Kliny plastikowe to przede wszystkim gwarancja jakości i niezawodności. Od lat współpracujemy z duńską firmą Harpun, której produkty to gwarancja jakości. Powierzchnia klina posiada ząbki dzięki czemu w trakcie montażu kliny można na sobie blokować i nie przesuwają się w trakcie montażu. Daje nam to również możliwość regulacji legarów pod tarasy.

kliny plastikowe

Kliny montażowe mają też zastosowanie w stolarce, ułatwiają montaż drzwi i okien oraz innych elementów budowlanych. Kliny do okien są bardzo proste w użyciu, wytrzymałe i niezawodne. Wybierając nas otrzymujesz gwarancję niezawodności ponieważ nasze kliny montażowe są wyprodukowane w Danii. Niezależnie czy są to podkładki montażowe, podkładki dystansowe czy kliny do okien masz gwarancję jakości.

Niestety rynek zasypany jest niskiej jakości klinami wyprodukowanymi w Chinach z gorszej jakości, często też trującego tworzywa, bez odpowiednich dokumentów. W usługach budowlanych nie ma miejsca na pomyłki, stąd zanim zdecydujesz się zaoszczędzić kosztem jakości pamiętaj, że ryzykujesz swoim bezpieczeństwem!

Kliny montażowe - zalety i właściwości

Kliny montażowe są wykonane z plastiku więc są to oczywiście kliny plastikowe. Zastosowanie polietylenu wysokiej jakości sprawia, że:

  • kliny plastikowe są konkurencyjne cenowo,
  • dzięki opatentowanym ząbkom kliny montażowe zabezpieczają się przed wysunięciem
  • wykonanie jest wysokiej jakości, co sprawia, że kliny plastikowe są odporne na pękanie nawet przy przeciążeniach

Ponadto do kolejnych zalet klinów montażowych należą:

  • duńska produkcja i ponad 30 lat doświadczenia w wykorzystywaniu klinów plastikowych w krajach skandynawskich
  • precyzyjne i wyraźne żabkowanie sprawia, że kliny montażowe tworzą solidne podparcie z możliwością regulacji, sprawiając, że są to kliny uniwersalne i mogą być stosowane jako kliny do okien, kliny do drzwi, kliny do tarasów czy kliny do montażu paneli.

Rewolucyjne kliny plastikowe, czyli kliny do okien i nie tylko

kliny plastikowe

Kliny plastikowe stanowią prawdziwą innowację w dziedzinie montażu drzwi, okien i wielu innych prac montażowych. To niezrównane narzędzia, które zdobyły uznanie zadowolonych klientów, tworząc nową jakość w branży. Wielu uważa, że nie istnieje bardziej efektywna technologia, a kliny montażowe, dostępne dziś na rynku, spełniają nawet najwyższe wymagania. Jednak nie są to zwykłe kliny plastikowe - to efekt zaawansowanej produkcji, w której zastosowano liczne innowacyjne rozwiązania.

Kliny do okien to nie tylko produkty dostępne w polskich sklepach, ale prawdziwie genialne narzędzia, które przyciągnęły uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. Ich produkcja to owoc pracy ekspertów, którzy postawili sobie za cel stworzenie produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zaznaczyć, że kliny plastikowe wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale również przystępną ceną, co czyni je wyborem wielu świadomych konsumentów.

Kliny montażowe, czyli kliny do okien oraz kliny montażowe do paneli

kliny do montażu paneli

Kliny montażowe to nie tylko narzędzia do montażu drzwi i okien - to rewolucja w branży, oferująca znacznie więcej niż konkurencyjne produkty. Dzięki nim proces montażu staje się bardziej innowacyjny, a efekty zauważalne dla wszystkich. To jedne z najlepszych pozycji dostępnych na rynku, polecane klientom śledzącym rozwój branży klinów montażowych. Wyszukując w sieci informacji na temat klinów plastikowych, często napotykamy hasła takie jak "kliny do okien", "kliny montażowe" czy "kliny montażowe do paneli". To świadczy o zainteresowaniu konsumentów tym tematem.

W obliczu narzekania klientów na niezadowalającą jakość klinów montażowych, firma Harpun postanowiła podjąć wyzwanie i stworzyć nowy standard. Ich kliny montażowe, zwłaszcza dedykowane do paneli, są bardziej zaawansowane i potwierdzają wysoką jakość pozostałych produktów oferowanych przez tę firmę. Wybór klinów montażowych do paneli staje się coraz bardziej oczywisty, a producent ten zdaje się być ekspertem w dziedzinie montażu drzwi, okien i innych prac montażowych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl