Kliny montażowe

Kliny montażowe to powszechnie wykorzystywany produkt w branży budowlanej. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w montażu okien tj. wypoziomowaniu ościeżnic okien i drzwi w trakcie montażu, w trakcie poziomowania paneli podłogowych, konstrukcji drewnianych czy innych elementów budowlanych. Ząbkowana opatentowana w Danii powierzchnia pozwala łączyć ze sobą naniesione na siebie kliny.

Kliny montażowe do drzwi, okien i tarasów

Klin montażowy do okien, drzwi i innych elementów stolarki budowlanej - dwa kliny mogą również służyć jako system do wparcia i wyregulowania tarasów. Kliny o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Precyzja wykonania gwarantuje sprawny i dokładny montaż. Właściwości materiału i kształtu umożliwiają stabilne osadzanie elementów takich jak okna, drzwi i inne elementy wymagające wypoziomowania lub odsunięcia z powodu nierówności powierzchni, na której są montowane. Podkładki montażowe do montażu profesjonalnego. Kliny montażowe z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym wysokiej i niskiej temperatury. Kliny montażowe Fitberg mogą być przecinane, docinane, odporne na pękanie przy uderzeniach. Precyzyjne ząbkowanie powoduje, że dwa kliny ułożone przeciwlegle przesuwają się tylko w jedną stronę.

czytaj więcej...

Kliny regulowane do okien

Kliny do montażu okien czy inaczej klocki podpierające służą do ustawienia i ustabilizowania okna o okiennicy, dlatego ich montaż powinien być trwały i zrealizowany tak, aby uniemożliwić ich przesunięcie. W żadnym wypadku nie powinny wystawać poza lico ościeżnicy. Należy pamiętam o tym, że kliny montażowe powinny być zamocowane na trwałe ponieważ nie można ich usuwać ze względu na pełniącą rolę tj. kliny przenoszą obciążenia i ciężar okna na ścianę. W przypadku tradycyjnych klinów montażowych z ząbkami usuwa się je po montażu okna a miejsce które po nich zostanie uzupełniamy pianą montażową. Stosowane są kliny montażowe drewniane, jednak lepiej zastosować kliny montażowe z tworzywa ponieważ są bardziej trwałe i nie butwieją. Kliny przydadzą się również w pracach takich jak: montaż mebli, bram, drzwi czy przy pracach stolarskich i kamieniarskich.

Kliny do montażu okien i drzwi

Kliny montażowe z tworzywa sztucznego PCV to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie. Posłużą nam przy montażu drzwi i okien, są też kliny montażowe do paneli czy podkładki montażowe. Kliny montażowe Fitberg to przede wszystkim gwarancja jakości i niezawodności. Od lat współpracujemy z duńską firmą Harpun, której produkty to gwarancja jakości. Powierzchnia klina posiada ząbki dzięki czemu w trakcie montażu kliny można na sobie blokować i nie przesuwają się w trakcie montażu. Daje nam to również możliwość regulacji legarów pod tarasy. Kliny montażowe mają też zastosowanie w stolarce, ułatwiają montaż drzwi i okien oraz innych elementów budowlanych. Kliny do montażu okien Fitberg są bardzo proste w użyciu, wytrzymałe i niezawodne. Wybierając nas otrzymujesz gwarancję niezawodności ponieważ nasze kliny montażowe są wyprodukowane w Danii. Niezależnie czy są to podkładki montażowe, podkładki dystansowe czy kliny do okien masz gwarancję jakości. Niestety rynek zasypany jest niskiej jakości klinami wyprodukowanymi w Chinach z gorszej jakości, często też trującego tworzywa, bez odpowiednich dokumentów. W usługach budowlanych nie ma miejsca na pomyłki, stąd zanim zdecydujesz się zaoszczędzić kosztem jakości pamiętaj, że ryzykujesz swoim bezpieczeństwem!

Kliny montażowe - zalety i właściwości

Zalety systemu: - konkurencyjna cena - opatentowany system ząbków zabezpiecza klin przed wysuwaniem się - duńska produkcja i najlepsza jakość materiału – kliny montażowe wykonane są z polietylenu wysokiej jakości, dzięki czemu mają dużą wytrzymałość i są odporne na pękanie nawet przy przeciążeniach, - sprawdzone rozwiązanie, ponad 30 lat tradycji w Danii i krajach skandynawskich - wyraźne i precyzyjne ząbkowanie powoduje, że dwa kliny ustawione jeden na drugim tworzą solidne podparcie z możliwością regulacji
KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 8X28X65 MM  - WOREK KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 8X28X65 MM - WOREK
Producent: Harpun
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 15X43X88 MM - WOREK KLIN MONTAŻOWY 100 SZT 15X43X88 MM - WOREK
Producent: Harpun
Cena: 70,99 zł (netto: 57,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY SZARY 15x43x88 mm KLIN MONTAŻOWY SZARY 15x43x88 mm
Producent: Harpun
Cena: 0,69 zł (netto: 0,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY 50 SZT 25X43X140 - WOREK KLIN MONTAŻOWY 50 SZT 25X43X140 - WOREK
Producent: Harpun
Cena: 63,99 zł (netto: 52,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY CZARNY 25x43x140 mm KLIN MONTAŻOWY CZARNY 25x43x140 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,29 zł (netto: 1,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN MONTAŻOWY CZERWONY 8x28x65mm KLIN MONTAŻOWY CZERWONY 8x28x65mm
Producent: Harpun
Cena: 0,49 zł (netto: 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN - MIX BOX 240 KLIN - MIX BOX 240
Producent: Harpun
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony