Stopy regulowane 0
Stopy regulowane

Stopy regulowane

Stopy regulowane to system stopki i klina, który służy jako wsporniki pod legary. Na rynku dostępne są również wsporniki pod płyty tarasowe i wsporniki do płytek. Stopka regulowana została wyprodukowana w Danii i służy jako podpora pod legary. Stopy regulowane mogą być wykorzystane na zewnątrz jak i w środku budynku. Stopka regulowana stworzy zarówno taras wentylowany jak i podniesie podłogę w twoim domu. Stopy regulowane pod taras wentylowany i podłogi podniesione kupisz w naszym sklepie – pod adresem https://www.fitberg.pl/wsporniki-regulowane.

Podstawki pod płyty tarasowe

Podstawki pod płyty tarasowe czy inaczej wsporniki pod płyty tarasowe występują na rynku w różnych opcjach – dostępne są wsporniki do płytek w stałej wysokości, lub wsporniki do płytek regulowane. Podstawki pod płyty tarasowe są szybkim i ekonomicznym rozwiązaniem pozwalającym na eleganckie ułożenie płyt tarasowych. Wsporniki pod płyty dostępne są w różnych wysokościach i dostosowane są do płyt różnych grubości – wszystko zależy od preferencji klienta i wybranych płyt. Wsporniki do płytek wykonane są z trwałych materiałów, zazwyczaj jest do plastik dobrej jakości odporny na warunki atmosferyczne. Nie brakuje opinii, że montaż podstawek jest zazwyczaj prosty i szybki, więc nawet niedoświadczony monter powinien sobie z nimi poradzić.

Montaż płyt tarasowych na podstawkach

Montaż płyt tarasowych na podstawkach jak powinien wyglądać? Pierwszy krok to wykonanie pomiarów tarasu, aby wyliczyć ile będziemy potrzebować materiału na taras wentylowany. Wykonanie projektu tarasu i wybór materiału pozwoli nam obliczyć ile i jakich wsporników do płytek lub wsporników pod legar potrzebujemy, dokonujemy wyboru stopy regulowane oraz wyboru reszty materiałów. Kolejne o co trzeba zadbać to sprawdzenie czy podłoże jest równe i wyczyszczenie go z ewentualnych zabrudzeń, czy zalegających nieczystości.

Jeśli chodzi o podłoże, jeśli nie jest odpowiednio twarde to mogą być potrzebne dodatkowe podkładki gumowe pod wsporniki do płytek lub stopy regulowane. Jeśli wcześniej nie dociąłeś płyt teraz musisz to zrobić. Kolejne kroki to przymocowanie do podłoża, zblokowanie wsporników na odpowiednich wysokościach, i rozmieszczenie ich. Jeśli montaż płyt tarasowych na podstawkach dalej jest niejasny w Internecie znajdziesz wiele filmów instruktażowych jak to zrobić. W zagadnieniu wsporniki do płytek, a w tym podstawki pod płyty tarasowe jest możliwość realizacji zamówienia online.

Podnoszenie podłóg cena

Koszt podniesienia podłogi to koszt stopek regulowanych i ewentualnych dodatkowych legarów na której podniesiesz podłogę. W przypadku legarów drewnianych lub aluminiowych rozmieszcza się wsporniki co max. 45 cm, natomiast jeśli zdecydujesz się na budżetowe legary kompozytowe maksymalne rozmieszczenie to co 30 cm, jednak zawsze należy kierować się zaleceniami producenta legarów. Podnoszenie podłóg cena zależy również od wysokości na której podłoga ma się znaleźć. Podsumowując będziesz potrzebować od 4 do 6 stopek regulowanych. Najniższe stopy regulowane pozwalają na regulację od 30 do 65 mm, więc najniższy koszt to od 18,44 zł do 27,66 zł za metr kwadratowy. Koszty te rosną jeśli podłoga ma się znaleźć wyżej, wtedy musisz wybrać wyższe stopy regulowane.

Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie - stopki regulowane do stołu, a w tym stopki regulowane przemysłowe jak również stopka regulowana M12, czy podstawa słupa regulowana. Stopki regulowane metalowe to również kwestia, którą zainteresowani są klienci, a także to jak wygląda harpun.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony