Podkładki montażowe

Podkładki montażowe to podkładki stworzone specjalnie pod duże obciążenia nawet do 4 ton. Podkładki montażowe pod duże obciążenia używane są do poziomowania i dystansowania ciężkich elementów. Podkładki montażowe - fitberg potrzebne są wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wypoziomowanie i dystansowanie ciężkich elementów budowlanych, bloczków betonowych czy innych ciężkich elementów o dużych obciążeniach.

podkładki pod duże obciążenia

Osoby zainteresowane zagadnieniem poziomowania ciężkich elementów, najczęściej w sieci wyszukują temat, stosując następujące hasła: podkładki montażowe, podkładki do szklenia fitberg, podkładki montażowe pod duże obciążenia oraz kliny montażowe. W zagadnieniu kliny podkładki dystansowe plastikowe jest możliwość realizacji zamówienia online, a więcej rodzajów podkładek dostępnych jest pod linkiem: https://www.fitberg.pl/podkladki-duze-obciazenia

Podkłady poziomujące nośność do 4 ton

Podkłady poziomujące wykonane są z materiału o zwiększonej odporności, a dzięki specjalnym wypustkom możesz łączyć podkładki tak aby uzyskać potrzebną wysokość. Dzięki podkładkom montażowych Harpun montaż przebiega płynnie i bezproblemowo. Używając hasła internetowego - podkładki dystansowe fitberg czy też hasła - kliny do montażu drzwi fitberg wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji. 

 

Podkładki montażowe o nośności 3-4 ton

Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x15 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x15 mm
Producent: Harpun
Cena:

5,97 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x10 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x10 mm
Producent: Harpun
Cena:

3,96 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x5 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x5 mm
Producent: Harpun
Cena:

2,46 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x3 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x3 mm
Producent: Harpun
Cena:

1,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x2 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 160x50x2 mm
Producent: Harpun
Cena:

1,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x15 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x15 mm
Producent: Harpun
Cena:

4,72 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x10 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x10 mm
Producent: Harpun
Cena:

2,77 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x5 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x5 mm
Producent: Harpun
Cena:

1,71 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x3 mm Podkładka dystansowa do prefabrykatów 120x50x3 mm
Producent: Harpun
Cena:

1,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Podkładki montażowe pod duże obciążenia – właściwości

Klocki podporowe, czyli inaczej podkładki montażowe pod duże obciążenia cechują się nośnością do 3 ton w przypadku rozmiaru 120x50 mm oraz nośnością do 4 ton w przypadku rozmiaru 160x50 mm. Podkładki są w grubościach od 2 do 15 mm, a każda z nich jest innego koloru co ułatwia pracę. Podkładki montażowe są niezastąpione przy poziomowaniu dużych i ciężkich elementów i sprawdzają się przy stawianiu elementów prefabrykowanych takich jak ściany w konstrukcjach takich jak domy prefabrykowane, czy ściany z keramzytu oraz inne ciężkie elementy. Nasze podkładki montażowe mają wysoką nośność potwierdzoną w testach.

Podkładki montażowe Fitberg – najlepszy wybór

Podkładki montażowe Fitberg są niezrównane do poziomowania prefabrykatów, a recenzje w internecie dowodzą, że proponują one więcej niż konkurencyjne podkładki montażowe. Od tej chwili poziomowanie ciężkich elementów prefabrykowanych będzie mniej konwencjonalne i bez wątpienia inni też to zauważą. Zresztą jest to jedna z lepiej ocenianych pozycji w ofercie sklepu i polecamy ją każdemu, kto szanuje ostatnie dokonania techniki.

podkładki montażowe

Podkładki montażowe pod duże obciążenia służą do poziomowania prefabrykatów i są bezkonkurencyjne, a ich efektywność docenią wszyscy. Ku zaskoczeniu wielu, na dzień dzisiejszy nie ma skuteczniejszej możliwości wytwórczej, gdyż tutaj eksperci zrobili, co w ich mocy, aby zaoferować podkładki montażowe Fitberg, które wreszcie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nie są to takie zwyczajne podkładki montażowe, ponieważ w produkcji zaimplementowano rzeszę nowatorskich patentów, zapewniając nam satysfakcjonującą nośność i właściwości użytkowe.

Podkładki montażowe, pod jakie elementy? - sprawdź!

Podkładki montażowe są świetnie opracowanym produktem dostępnym na rynku, które wzbudziły już zainteresowanie najwybredniejszych klientów. Mówi się, że podkładki montażowe to towar bardzo istotny dla profesjonalistów i muszą być warte swojej ceny, zatem warto zaznaczyć, że Harpun są konsekwencją pracy wielu duńskich ekspertów. Warto również nadmienić, że spośród wszystkich podkładek montażowych wyróżniają się one korzystniejszą ceną, a także wysoką jakością. Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie -  podkładki dystansowe do okien fitberg, a w tym kliny montaże jak również podkładki do szklenia fitberg.

Obecnie niezawodność ma duże znaczenie, bo klienci narzekają na niską gatunkowość oferowanych podkładek montażowych. Harpun to w szczególności podkładki montażowe i definiują nowy trend, gdyż są bardziej innowacyjne, o czym poświadcza renoma pozostałych podkładek montażowych pochodzących z tej fabryki. Jesteśmy przekonani, że Harpun są stworzone dla Twojego indywidualnego użytku.

Podkładki montażowe Harpun są fenomenalnie opracowanym produktem idealnym do poziomowania ciężkich elementów takich jak ściany prefabrykowane, ściany z keramzytu itp., które zyskały już uznanie wielu osób. Jak wszyscy wiemy, podkładki montażowe są popularnym towarem i ich jakość ma znaczenie, zatem warto zaznaczyć, że Harpun są efektem pracy najlepszych ekspertów. Należy również wspomnieć, że od pozostałych podkładek montażowych odróżniają się one niewysoką ceną, a także wysoką jakością.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl