Zaufane opinie Ceneo

Super oferta
Podkładka dystansowa do 2 ton 80x50x30 mm
-20%
Podkładka dystansowa do 2 ton 80x50x30 mm

Podkładka dystansowa do prefabrykatów, legarów i innych elementów konstrukcyjnych. Podwyższona odporność na nacisk do 2 ton, kolor szary, grubość 30 mm, szerokość 50 mm, długość 80 mm. Pod duże obciążenia.

51
-20%
4,34 zł 3,49 zł
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary
-5%
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary

Wspornik regulowany 30-65 mm służy do podnoszenia i poziomowania legarów tarasowych oraz podłogowych. Wsporniki tarasowe przyspieszają montaż tarasu wentylowanego. System do poziomowania legarów pod tarasy wentylowane oraz pod podłogi drewniane na legarach.

4.33524
-5%
5,69 zł 5,39 zł
Deska kompozytowa drewnopodobna 135x25x4000 mm
-3%
Deska kompozytowa drewnopodobna 135x25x4000 mm

Deska kompozytowa drewnopodobna jest dwustronna - z jednej strony usłojenie drewna, z drugiej ryflowanie wąskie. Deska kompozytowa z wzorem drewna jest odporna na wilgoć, pleśń i szkodniki, dzięki czemu ma dłuższą żywotność niż naturalne drewno. Jest również bardziej trwała i wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

4.520
-3%
113,39 zł 109,99 zł
Deska kompozytowa pełna Gamrat 160 x 20 mm 4 metry

Deska kompozytowa tarasowa Gamrat wykonana jest z kompozytu drewna. Jest to deska kompozytowa, która jest odporna na korozję, grzyb i pleśń, a także nie szkodzą jej skrajne czynniki atmosferyczne takie jak słońce czy mróz, stąd nie ulegają zniszczeniu nawet po wielu latach. Firma Gamrat zwraca uwagę, że w przypadku produktu jakim jest deska kompozytowa tarasowa jakość to ich priorytet, ale bardzo ważne są również kwestie estetyczne.

4.577
307,96 zł
Legar aluminiowy pod taras 30x30x4000 mm
-3%
Legar aluminiowy pod taras 30x30x4000 mm
51
-3%
119,99 zł 116,99 zł
Podkładki dystansowe - jakie wybrać?

Podkładki dystansowe

Podkładki dystansowe występują w wielu różnych wariantach, stąd też mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej występujące podkładki dystansowe to podkładki używane do szklenia okien, montażu drzwi, czy okien – w tym okien drewnianych, okien PVC i okien aluminiowych. Zadaniem podkładek dystansowych przy montażu okien jest odpowiednie zaklinowanie szyby w ramie. Podkładki dystansowe do okien występują w praktycznych pudełkach po 500 sztuk, dzięki czemu podkładka o odpowiedniej grubości jest zawsze pod ręką. Każda podkładka jest innego koloru co znacznie ułatwia montaż. Osoby zainteresowane zagadnieniem podkładki dystansowe, najczęściej w sieci wyszukują temat, stosują następujące hasła: podkładki dystansowe fitberg, podkładki dystansowe do okien oraz legary tarasowe - podkładki dystansowe do drzwi.

podkładki dystansowe do okien

Podkładki dystansowe fitberg znajdują również zastosowanie, jako klocki podporowe – w takim celu polecamy zastosować podkładki o odpowiedniej nośności. Rozpoznaj w sieci temat – podkładki dystansowe warszawa, opinie oraz temat – podkładki dystansowe fitberg. Więcej na stronie: https://www.fitberg.pl/

Podkładki dystansowe plastikowe

Podkładki dystansowe plastikowe to elementy, dzięki którym zadbasz o odpowiednie wyrównywanie i poziomowanie oraz wszelkie prace związane z stolarką otworową. Podkładki znajdą również swoje zastosowanie w przypadku prac montażowych związanych z podkonstrukcją elewacji. Podkładki wykonane są z polietylenu, który jest materiałem odpornym na pęknięcia. Używając hasła internetowego – podkładki dystansowe plastikowe czy też hasła – podkładki dystansowe warszawa wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji.

Podkładki dystansowe plastikowe

Podkładki dystansowe wyrównujące

Podkładki dystansowe wyrównujące używane są między innymi  do s dopasowywania prefabrykatów betonowych oraz sprawdzania ich wagi, aby odpowiednio przeprowadzić montaż. Dzięki temu powstaje możliwość sprawdzenia wagi betonowych prefabrykatów względem siebie, ale szczególnie zależy nam na dopasowaniu elementów konstrukcyjnych róznego typ - okna, schody, belki, drzwi czy ściany, tak aby uzyskać odpowiednią wysokość. Podkładki dystansowe Fitberg zastosujesz jako podkładki dystansowe wyrównujące do prac montażowych różnego typu.

Podkładki dystansowe wyrównujące

Wysokie kliny blokowe z tworzywa sztucznego

Wysokie kliny blokowe to podkładki, które stosowane są do rozdzielania ciężkich elementów w trakcie transportu oraz ich magazynowania, często w fabrykach produkujących takie elementy. Stosowane do blokowania miejscowego w czasie transportu. Tego typu podkładki to zabezpieczenie elementów cylindrycznych jak bele czy beczki. Rodzaj podkładek dystansowych, czy klinów dobierany jest w zależności od tego czy przepasano wcześniej ładunek, czy nie.

Podkładki pod zbrojenie

Podkładki pod zbrojenie to elementy dystansowe, które pozwalają na takie utworzenie siatki zbrojeniowej z prętów stalowych. Siatka zbrojeniowa powinna być tak podparta przez podkładki pod zbrojenie, aby znaleźć się na odpowiedniej wysokości tak, aby doszło do prawidłowego otulenia prętów masa otuliny betonowej. Spośród podkładek pod zbrojenie możemy wyróżnić między innymi: podkładki dystansowe ścienne, podkładki dystansowe podłogowe czy podkładki dystansowe "gwiazdka". Używając hasła internetowego - podkładki pod zbrojenie czy też hasła - podkładki pod podwaliny oraz podkładki dystansowe fitberg wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji.

Podkładki pod elementy modułowe, ściany prefabrykowane

Podkładki dystansowe pod duże obciążenia

Podkładki pod prefabrykaty to inaczej podkładki pod ściany prefabrykowane, podkładki pod elementy modułowe, czy podkładki pod system suchej zabudowany. Podkładki pod prefabrykaty mogą być wykorzystane pod ciężkie elementy modułowe, lub pod wszelkie elementy systemu suchej zabudowy takie jak ściany działowe, sufity przęsłowe i sufity podwieszane, ściany szybów instalacyjnych czy zabudowy poddaszy. Podkładki pod prefabrykaty cieszą się popularnością szczególnie wśród producentów domów modułowych jako podkładki pod ściany prefabrykowane tj. podkładki do wyrównywania ścian prefabrykowanych lub podkładki pod ściany z keramzytu.

Podkładki dystansowe pod duże obciążenia

Ściany prefabrykowane to elementy ścienne. Występują jako elementy jedno lub wielowarstwowe i wypełnione są warstwą izolacyjną z wełny mineralnej, styroduru lub styropianu. Ściany prefabrykowane produkowane są w różnych rozmiarach i pod wiele zastosowań: do obiektów mieszkalnych, handlowych, czy domów modułowych i innych. Podkładki pod prefabrykaty znajdą Państwo pod linkiem: https://www.fitberg.pl/podkladki-pod-prefabrykaty

 

Bestsellery
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary

5,39 zł

Cena regularna: 5,69 zł

Najniższa cena: 5,39 zł

4,38 zł

Cena regularna: 4,63 zł

Najniższa cena: 4,38 zł
szt.
Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary
Wspornik tarasowy regulowany 50-100 mm pod legary

6,79 zł

5,52 zł

szt.
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 10-24 mm

1,99 zł

1,62 zł

szt.
KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - zakres 8-16 mm
KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - zakres 8-16 mm

0,65 zł

0,53 zł

szt.
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm
Klinowy wspornik pod legary tarasowe 18-40 mm

2,99 zł

2,43 zł

szt.
Podkładka dystansowa mini U Quick Fix 1 mm
Podkładka dystansowa mini U Quick Fix 1 mm

0,44 zł

0,36 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl