O firmie

Witaj w naszym Sklepie!

Sklep prowadzony jest przez firmę handlową Fitberg istniejącą od 1999 roku. Fitberg jest dostawcą akcesoriów meblowych do czołowych producentów mebli w Polsce. Od 9 lat jest też wyłącznym dystrybutorem, w Polsce i Europie Wschodniej, akcesoriów budowlanych duńskiej firmy Harpun A/S. Akcesoria tej firmy stanowią trzon oferty tego sklepu.

 O jakości produktów i sprawności rzetelności najlepiej świadczą opinie klientów, zobacz więc ZAUFANE OPINIE NA CENEO:

zaufane opinie CENEO link

Zapatrujemy również hurtownie, sklepy i obsługujemy duże inwestycje, w takich przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą sklepu.

Produkty Harpun A/S różnią się od konkurencyjnych produktów, przede wszystkim jakością materiałów użytych do ich produkcji i precyzją wykonania. Wiele akcesoriów z tworzywa sztucznego typu kliny, podkładki dystansowe itp. produkowanych jest obecnie z surowców wtórnych, co powoduje, że ich długoletnie parametry są po prostu niższe. Produkty Harpun wykonane są z wysokiej jakości surowców, co powoduje, że są trwałe, nie wydzielają żadnych substancji chemicznych, ten sam materiał posiada atesty dopuszczające go do użycia przy produkcji np. zakrętek do soków. W przypadku pożaru nie wydziela substancji trujących.

Akcesoria Harpun obecne są na rynku duńskim od 20 lat. Kształt poszczególnych produktów i właściwości zostały tysiące razy sprawdzone na budowach w Danii, NIemczech i w krajach skandynawskich.

Zwracamy szczególną uwagę na system do poziomowania i podnoszenia tarasów i podłóg na legarach. Innowacyjne, proste i ekonomiczne rozwiązanie. Doskonale sprawdza się przy montażu zarówno tarasów z kompozytu drewna WPC, jak i przy montażu tarasów drewnianych. Dziki zastosowaniu systemu deski tarasowe mogą być zamontowane bardzo stabilnie nad podłożem. Wsporniki regulowane utworzone ze stopki i klina poziomującego pozwalają wypoziomować legary niezależnie od poziomu podłoża.

W naszej ofercie znajdą Państwo również deski tarasowe z kompozytu wraz z akcesoriami do montażu, legarami, systemem niewidocznego montażu oraz elementami wykończeniowymi.

Zapraszamy do zakupów.

Zespół fitberg.istore.pl

 

 

Dane kontaktowe:

Akcesoria montażowe i tarasowe: +48 793 433 186

Akcesoria meblowe tel. +48 501 349 761

e-mail: kontakt@fitberg.com

 

 Czas i koszty dostawyFormy płatnościRegulamin sklepuReklamacje i zwrotyPolityka prywatności

 

Dane firmy: 

FITBERG ROBERT TOMASZEWSKI

ul. Polanki 16/3

80-308 Gdańsk,

NIP : 8491181089

REGON : 191796574

Nr konta bankowego:

Nr konta dla zakupów z formą płatności przelew:

mBANK S.A.
21 1140 2017 0000 4102 0503 3651

 

MAGAZYN FITBERG

al. Grunwaldzka 303

80-314 Gdańsk

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony