Kliny dachowe

Kliny dachowe, czy inaczej podkładki dystansowe pod łaty mają rozcięcie klina na środku i specjalne ząbkowanie, które utrzymuje kliny dachowe na wkręcie lub gwoździu i pozwala poziomować częściowo przykręconą łatę. Kliny dachowe Harpun nie wypadają w czasie montażu, dlatego pozwalają oszczędzić czas i utrzymać wysoką jakość montażu. Kliny dachowe Harpun gwarantują bezproblemową renowacje dachu.

Produkt sprawdzony i polecany przez dziesiątki dekarzy! Klienci zainteresowani kwestią renowacja dachu wyszukują temat używając również takich haseł jak: poziomowanie łat na dachu, poziomowanie dachu oraz prostowanie łat na dachu. Kupując kliny dekarskie będziesz wiedział jak wypoziomować łaty na dachu. Rozpoznaj w sieci temat - podkładki dystansowe pod łaty, jakie gwoździe do łat oraz temat - łaty na dach cena.

Poziomowanie łat

Budowa i remont dachu wymaga poziomowanie łat. Tradycyjnie wykorzystuje się do tego celu kliny drewniane. Jest to rozwiązanie nietrwałe. Dach jest wypoziomowany w chwili odbioru, ale warto pomyśleć już przy budowie dachu, jakie są szanse, na utrzymanie poziomu dachu przez najbliższe lata. Poziomowanie łat powinno być trwałe i profesjonalne, a kliny drewniane wysychają i wypadają i tworzy się luz, który daje przestrzeń do odkształceń. Problem ten nie występuje przy zastosowaniu klinów z tworzywa sztucznego. Z klinami dachowymi Harpun poziomowanie łat na dachu będzie profesjonalne i na lata. Używając hasła internetowego - poziomowanie łat czy też hasła - cena łat dachowych oraz kontrłaty na gwoździe czy wkręty wchodzisz w zakres najlepszych na rynku propozycji.

Dodatkowym atutem klinów dachowych Harpun jest ich kształt. Rozcięcie klina na środku i specjalne ząbkowanie utrzymuje klin na wkręcie lub gwoździu i pozwala poziomować częściowo przykręconą łatę. Poziomowanie łat nigdy nie było tak proste! Kliny dachowe nie wypadają w czasie montażu, dlatego pozwalają oszczędzić czas i utrzymać wysoką jakość montażu. Produkt dla profesjonalnych dekarzy. Więcej o temacie poziomowanie łat przeczytasz na naszym blogu pod linkiem: https://www.fitberg.pl/kliny-do-lat

czytaj więcej...

Jak wypoziomować łaty na dachu

Jak wypoziomować łaty na dachu? Klin dachowy Harpun jest innowacyjnym i tanim rozwiązaniem. Renowacja czy położenie nowego dachu jest przedsięwzięciem czasochłonnym i z reguły wymagającym dużych nakładów finansowych. Zazwyczaj aby wypoziomować łaty używa się wkrętów do poziomowania łat albo zamiennie klinów dachowych. Więcej o tym jak wypoziomować łaty na dachu oraz o zaletach produktu, jakim są wkręty do poziomowania łat przeczytasz pod linkiem: https://www.fitberg.pl/jak-wypoziomowac-laty-na-dachu

kliny dachowe

Nasza propozycja, jako alternatywa w stosunku do wkręty do poziomowania łat to kliny dachowe, czy inaczej kliny do łat.  Zalety klinów dachowych to przede wszystkich konkurencyjna, atrakcyjna cena, co jest dosyć ważne ponieważ poziomowanie łat to przedsięwzięcie, które pochłonie nie tylko dużo czasu, ale też pieniędzy. Kliny dachowe umożliwiają łatwe wyrównanie w jednej płaszczyźnie łat i kontrłat, a opatentowany system ząbków zabezpiecza klin przed wysuwaniem się podczas montażu łat dachowych. Kliny dachowe to również duńska produkcja i najlepsza jakość materiału – kliny dachowe wykonane są z polietylenu wysokiej jakości, dzięki czemu mają dużą wytrzymałość i są odporne na pękanie nawet przy przeciążeniach. Wybierając kliny dachowe nie będziesz już musiał szukać odpowiedzi na pytanie jak wypoziomować łaty na dachu. Istnieje także możliwość zrealizowania zamówienia w temacie - wkręty do poziomowania łat, a w tym gwoździe do łat, czy jak wypoziomować łaty na dachu.

Kliny dachowe, podkładki dystansowe pod łaty, gwoździe do łat – co wybrać?

Kliny dachowe Harpun są specjalnie dedykowane do poziomowania łat, a opinie z sieci dowodzą, że proponują one nieco więcej niż inne kliny dachowe. Od tego momentu poziomowanie łat będzie mniej konwencjonalne i dostrzegą to też inne osoby. Jest to jedna z najciekawszych pozycji w inwentarzu sklepu i chętnie polecamy ją klientom, którzy śledzą ostatnie osiągnięcia kreatorów klinów dachowych.

gwoździe do łat, kliny do łat

Kliny dachowe, czy  inaczej podkładki dystansowe pod łaty są dedykowane do poziomowania łat i są pierwszorzędne, a ich zalety zachwala grono kupujących. Istotne jest to, że dotychczas nie było bardziej efektywnej możliwości produkcyjnej, bowiem w tym przypadku eksperci zrobili, co w ich mocy, by dać nam kliny dachowe Harpun, które sprostają gustom znawców klinów dachowych. Nie są to standardowe kliny dachowe, gdyż w produkcji zastosowano sporo alternatywnych pomysłów.

Zalety klina, poziomowanie łat klinem

Ostatniego czasu niezawodność ma duże znaczenie, gdyż wielu klientów narzeka na niezadowalającą gatunkowość dostępnych klinów dachowych. Harpun to głównie kliny dachowe i będą przydatne niemalże dla każdego, bo są całkiem nową kolekcją, o czym świadczy jakość pozostałych produktów opracowanych przez tę fabrykę. Prawdopodobnie kliny Harpun są opracowane dla Twojego indywidualnego użytku. Rozpoznaj w sieci temat - klina poziomowanie, klino oraz temat - klina zalety.

Kliny dachowe Harpun są zupełnie nowym produktem idealnym do poziomowania łat, które wzbudziły już zainteresowanie kilkuset klientów. Bowiem kliny dachowe to produkt ważny dla wielu i powinny być wysokiej próby, więc warto zaznaczyć, że Harpun są konsekwencją kilkuset eksperymentów. Należy również dodać, że od innych klinów dachowych odróżniają się one atrakcyjną ceną oraz sposobem wytworzenia.    

Kliny dachowe

KLIN DACHOWY ŻÓŁTY 10x35x70 mm - worek 100 szt KLIN DACHOWY ŻÓŁTY 10x35x70 mm - worek 100 szt
Producent: Harpun
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY ŻÓŁTY 10x35x70 mm - zakres  6-18 mm KLIN DACHOWY ŻÓŁTY 10x35x70 mm - zakres 6-18 mm
Producent: Harpun
Cena: 0,59 zł (netto: 0,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - worek 100 szt KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - worek 100 szt
Producent: Harpun
Cena: 62,99 zł (netto: 51,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - zakres 8-16 mm KLIN DACHOWY BIAŁY 10x38x77mm - zakres 8-16 mm
Producent: Harpun
Cena: 0,65 zł (netto: 0,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY SZARY 15x43x88 mm KLIN DACHOWY SZARY 15x43x88 mm
Producent: Harpun
Cena: 1,69 zł (netto: 1,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY SZARY 15x43x88 mm - worek 100 szt KLIN DACHOWY SZARY 15x43x88 mm - worek 100 szt
Producent: Harpun
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY CZARNY 25x43x140 mm - worek 50 szt KLIN DACHOWY CZARNY 25x43x140 mm - worek 50 szt
Producent: Harpun
Cena: 114,99 zł (netto: 93,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
KLIN DACHOWY CZARNY 25x43x140 mm - zakres  18-40 mm KLIN DACHOWY CZARNY 25x43x140 mm - zakres 18-40 mm
Producent: Harpun
Cena: 2,23 zł (netto: 1,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mix Dekarski Mix Dekarski
Producent: Harpun
Cena: 369,99 zł (netto: 300,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLINY DACHOWE BIAŁE DEKARSKIE 100 SZT 10X38X70 MM KLINY DACHOWE BIAŁE DEKARSKIE 100 SZT 10X38X70 MM
Cena: 62,99 zł (netto: 51,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KLIN - MIX BOX 240 KLIN - MIX BOX 240
Producent: Harpun
Cena: 198,99 zł (netto: 161,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony