Blog kategorie

Zaufane opinie Ceneo

Super oferta
Podkładka dystansowa do 2 ton 80x50x30 mm
-20%
Podkładka dystansowa do 2 ton 80x50x30 mm

Podkładka dystansowa do prefabrykatów, legarów i innych elementów konstrukcyjnych. Podwyższona odporność na nacisk do 2 ton, kolor szary, grubość 30 mm, szerokość 50 mm, długość 80 mm. Pod duże obciążenia.

51
-20%
4,34 zł 3,49 zł
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary
-5%
Wspornik tarasowy regulowany 30-65 mm pod legary

Wspornik regulowany 30-65 mm służy do podnoszenia i poziomowania legarów tarasowych oraz podłogowych. Wsporniki tarasowe przyspieszają montaż tarasu wentylowanego. System do poziomowania legarów pod tarasy wentylowane oraz pod podłogi drewniane na legarach.

4.33524
-5%
5,69 zł 5,39 zł
Deska kompozytowa drewnopodobna 135x25x4000 mm
-3%
Deska kompozytowa drewnopodobna 135x25x4000 mm

Deska kompozytowa drewnopodobna jest dwustronna - z jednej strony usłojenie drewna, z drugiej ryflowanie wąskie. Deska kompozytowa z wzorem drewna jest odporna na wilgoć, pleśń i szkodniki, dzięki czemu ma dłuższą żywotność niż naturalne drewno. Jest również bardziej trwała i wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

4.520
-3%
113,39 zł 109,99 zł
Deska kompozytowa pełna Gamrat 160 x 20 mm 4 metry

Deska kompozytowa tarasowa Gamrat wykonana jest z kompozytu drewna. Jest to deska kompozytowa, która jest odporna na korozję, grzyb i pleśń, a także nie szkodzą jej skrajne czynniki atmosferyczne takie jak słońce czy mróz, stąd nie ulegają zniszczeniu nawet po wielu latach. Firma Gamrat zwraca uwagę, że w przypadku produktu jakim jest deska kompozytowa tarasowa jakość to ich priorytet, ale bardzo ważne są również kwestie estetyczne.

4.577
307,96 zł
Legar aluminiowy pod taras 30x30x4000 mm
-3%
Legar aluminiowy pod taras 30x30x4000 mm
51
-3%
119,99 zł 116,99 zł
Blog chmura tagów
Taras pływający - na czym postawić? 0
Taras pływający - na czym postawić?

Na czym postawić taras pływający?

Wybierając swój wymarzony taras najpierw zastanawiamy się głównie nad materiałem, kolorem i generalnie właściwościami estetycznymi, rzadziej lub dopiero później bierzemy pod uwagę sposób montażu. Taras pływający to konstrukcja, którą stworzysz w oparciu o system poziomowanie legarów pod taras, chociaż poziomowanie tarasu to nie jedyna zaleta wyboru takiej technologii.

Pływający taras to łatwy i szybki montaż oraz uniknięcie prac mokrych jak fugowanie czy zaprawy klejowe. Takie rozwiązanie sprawia, że taras będzie mniej podatny na warunki atmosferyczne. Podniesiony taras to także ułatwione odpływanie wody oraz możliwość prostego demontażu. Taras podniesiony wentylowany pozwala na poziomowanie tarasu tj. zniwelowanie nierówności podłoża.

Na czym postawić taras pływający?

Pływający taras możesz stworzyć z użyciem systemu poziomowania Harpun jakim są wsporniki regulowane dostępne w naszym sklepie. System wsporników pod taras pływający możesz zastosować bez względu na to, czy jest to taras drewniany pływający czy taras kompozytowy pływający. System wsporników jest bardzo łatwy w użyciu i przede wszystkim konkurencyjny cenowo, dlatego możesz mieć pewność że tarasy pływające cena będzie niska.

pływający taras

System pod taras podniesiony Harpun został wykonany z wysokiej jakości polietylenu ze składnikami uszlachetniającymi o długiej żywotności. Użycie takich materiałów sprawia, wsporniki są wytrzymałe i bardzo lekkie. Podstawowy elementy systemu pod taras pływający tworzy wspornik na który składa się stopka i klin. Każdy element systemu jest wzajemnie dopasowany i dostępne są cztery wysokości stopek i trzy wysokości klinów. Do tego można doprać odpowiednia podstawkę, która pozwoli na zwiększenie wysokości nawet do 290 mm.

taras pływający

Taras podniesiony wentylowany sprawdzi się zarówno pod legary kompozytowe, aluminiowe czy drewniane jak i pod płyty. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania legary nie dotykają podłoża i jest przestrzeń na poprowadzeni i ułożenie instalacji elektrycznej, c.o. itp. Na rynku dostępne są też odpowiednie płytki pod taras pływający, które możesz wykorzystać z innymi systemami pod podniesiony taras. Rozpoznaj w sieci temat - taras podniesiony wentylowany cena oraz opinie.

Stwórz pływający taras w oparciu o najlepsze systemy desek kompozytowych

W naszej ofercie znajdziesz również system desek kompozytowych czy systemy tarasowe kompozytowe najlepszych polskich producentów. Kompozyt drewna to sprawdzony materiał łączący walory estetyczne drewna z korzystnymi właściwościami tworzyw sztucznych. Systemy tarasowe kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne i biologiczne, niestraszne im grzyby i drobnoustroje oraz gnicie i butwienie. System desek kompozytowych w porównaniu do desek drewnianych przez lata nie wymaga zabiegów konserwacyjnych.

systemy tarasowe kompozytowe

System desek kompozytowych pozwala na łatwy montaż ze względu na to, że zazwyczaj producent udostępnia wszystkie elementy do montażu w ramach jednego systemu, więc nie musimy martwić się o elementy łączące. Ponadto wykorzystanie kompozytu sprawia, że deska uzyskuje antypoślizgową powierzchnię, odporną na promienie UV. Mamy w ofercie szeroki zakres desek w różnych kolorach pozwalających na aranżację zgodnie z własnym poczuciem estetyki. Spośród dostępnych systemów kompozytowych zwróć uwagę na wysokiej jakości deskę pełną. Deska kompozytowa pełna dostępna jest pod linkiem: https://www.fitberg.pl/deska-kompozytowa-pelna. Klasyczna deska kompozytowa na taras znajdziesz tutaj: https://www.fitberg.pl/deska-kompozytowa-na-taras

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl