Jonizator powietrza

Jonizator powietrza to urządzenie, które oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, zarodników grzybów i pleśni wewnątrz budynków.produkuje jony ujemne, aby zneutralizować jony dodatnie w powietrzu. Dzięki działaniu jonizatora powietrza powietrze oczyszcza się z kurzu, roztoczy i grzybów, a bakterie i wirusy są neutralizowane. Oprócz tego, że urządzenia te są dobre dla alergików sprawdzą się również w każdej firmie, aby móc bez przeszkód prowadzić biznes w czasach COVID-19. Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników i użytkowników pomieszczeń. Na pewno warto dowiedzieć się przed zakupem jak dokładnie działa jonizacja powietrza.

Jonizacja powietrza

Łatwiej zrozumieć co to jest jonizacja, jeśli uświadomimy sobie, że jest to proces również występujący w naturze. W odróżnieniu od miejsc w których występuje wysokie stężenie jonów ujemnych, czyli np. lasy, wysokie partie gór, okolice wodospadów czy górskich rzek w codziennym życiu mamy najczęściej do czynienia z jonami dodatnimi. Oczyszczacz powietrza z jonizatorem produkuje ogromne ilości jonów występujące w środowisku naturalnym, a dzięki wytwarzanej sile elektrostatycznej wytrącane są wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz, pleśń, zarodniki grzybów, a wirusy i bakterie są neutralizowane! Ponadto technologia jonizacji bipolarnej nie generuje ozonu.

Jonizator, a wirusy

Jonizator powietrza jest skuteczny w zwalczaniu patogenów, co jest potwierdzone przez niezależne laboratoria. Oczyszczacz powietrza z jonizatorem Marshall neutralizuje wirusa SARS-CoV-2 w 30 minut z 99,4% skutecznością!

Jonizatory powietrza

Jonizator powietrza Marshall do 1000 m3/h Jonizator powietrza Marshall do 1000 m3/h
Producent: Ozonfree
Cena: 7 872,00 zł (netto: 6 400,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Jonizator powietrza Marshall do 2000 m3/h Jonizator powietrza Marshall do 2000 m3/h
Producent: Ozonfree
Cena: 9 102,00 zł (netto: 7 400,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Jonizator powietrza Marshall do 500 m3/h Jonizator powietrza Marshall do 500 m3/h
Producent: Ozonfree
Cena: 7 257,00 zł (netto: 5 900,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl