Legary aluminiowe

Legary aluminiowe to produkt, który ma praktycznie same zalety. Systemowe legary aluminiowe są trwałe i odporne na biodegradację. Tego typu legary nie wymają konserwacji i nie rdzewieją. W porównaniu do innych legarów np. legarów kompozytowych lub legarów drewnianych zapewniają konstrukcję, która jest dużo sztywniejsza. Wybierają systemowe legary aluminiowe ułatwisz sobie montaż desek kompozytowych.  To co przemawia za innymi legarami to cena, jednak jeśli zależy ci na trwałym rozwiązaniu na lata o niezastąpionej sztywności powinieneś wybrać legary aluminiowe. Legary aluminiowe marki Timberness to legary o wzmocnionej wytrzymałości i sztywności. Sprawdzą się w montażu na podwieszanych konstrukcjach – np. na słupkach betonowych. Umożliwia budowę tzw. „tarasów pływających”.

Legary aluminiowe pod deski tarasowe

Niezależnie od tego na jakim podłożu kładziesz taras legary aluminiowe pod deski tarasowe sprawdzą się zarówno bezpośrednio na wylewkę, jak również na konstrukcję ze słupków betonowych, teras pływający na wspornikach oraz taras na konstrukcji dachu odwróconego czy po prostu taras na balkonie. Legary powinny być ustawione równolegle do siebie w maksymalnym rozstawie 40 cm – od krawędzi do krawędzi legara.

W przypadku gdy wybierasz legary aluminiowe na słupkach betonowych montujesz je z pomocą kołków rozporowych. Niezależnie od tego jaką metodę układania wybierzesz zawsze układaj legary na sztorc. Systemowe legary aluminiowe pozwalają na ułożenie legarów w dwóch technikach tj. rama pojedyncza albo kratownica. Producent przede wszystkim zaleca układanie kratownicy wówczas legary aluminiowe pod deskę tarasową zapewnią najstabilniejszą konstrukcję. 

Legary aluminiowe

Legar aluminiowy 30x35 mm Legar aluminiowy 30x35 mm
Producent: Timberness
Cena:

176,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 143,89 zł

Legar aluminiowy pod deskę tarasową 30x50 mm Legar aluminiowy pod deskę tarasową 30x50 mm
Producent: Timberness
Cena:

159,96 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 130,05 zł

szt.
zobacz więcej

Legary cena

Wyszukując w sieci hasło: legary cena znajdziesz zestawienia szeregu legarów i porównanie cen. Najbardziej budżetowe są legary kompozytowe, które również znajdziesz w naszym sklepie, ale możesz mieć pewność że wybierając legary aluminiowe nie przepłacasz tylko płacisz za wysoką jakość i stabilną konstrukcję na lata.

Legary aluminiowe Timberness są świetnie przygotowanym produktem obecnym na polskim rynku, które zwróciły już uwagę pierwszych klientów. Jak wszyscy wiemy, legary aluminiowe to nie taki prosty towar i muszą być wysokiej klasy, więc warto zaznaczyć, że Timberness są wytworem pracy uznanych specjalistów. Warto też podkreślić, że spośród znanych legarów aluminiowych odznaczają się one niską ceną, a także doskonałą klasą wytworzenia

Hybrydowe deski kompozytowe Timberness: piękne, polskie, ponadczasowe

Timberness oferuje innowacyjne deski kompozytowe III generacji. Są one produkowane metodą koekstruzji, czyli wytłaczania kilku warstw jednocześnie. Większość dostępnych na rynku desek kompozytowych powstaje metodą ekstruzji – czyli cała deska jest wytłoczona z tego samego materiału. Dzięki koekstruzji – czyli współwytłaczaniu – możliwe jest zróżnicowanie składników w różnych częściach deski. Kosztowne barwniki, wysokogatunkowe drewno czy uszlachetniacze nie są potrzebne w rdzeniu deski, z kolei jej warstwa wierzchnia nie wymaga aż tylu komponentów wzmacniających sztywność. Koekstruzja pozwala więc na wykorzystanie najlepszych dostępnych składników tam, gdzie są potrzebne, gwarantując jednocześnie zwartą strukturę i piękną, trwałą powierzchnię deski.

Innowacyjny montaż

Dzięki autorskiemu, oczekującemu na przyznanie patentu rozwiązaniu listwy wykończeniowe Timberness montowane są „na klik” – umożliwia to specjalny klips ślizgowy Omega. Efekt to nie tylko łatwiejszy montaż, ale przede wszystkim zdecydowanie większa estetyka wykończenia – bez widocznych wkrętów.

Szeroki wachlarz zastosowań

Dzięki dużej wytrzymałości, antypoślizgowej powierzchni, odporności na wilgoć i wodę, grzyby, porosty czy pleśń oraz łatwej pielęgnacji deski Timberness sprawdzą się zarówno w rozwiązaniach przydomowych, jak i komercyjnych. Można nimi pokrywać tarasy i balkony, patia, pomosty, mola, werandy czy obrzeża basenów i oczek wodnych.

Timberness oferuje trzy linie desek: TimbernessCITY, TimbernessSELECT i TimbernessFOREST. Wszystkie są produkowane z mieszanki wysokojakościowych surowców, mają jednak nieco inne wymiary, konstrukcję i powierzchnie. Oferta producenta obejmuje kompletny system tarasowy – wszystkie potrzebne elementy i akcesoria.

Deski tarasowe Timberness to produkt atestowany i certyfikowany, a także w 100% polski – produkowany w kraju przez polską firmę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 793 433 186
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl