Deski tarasowe kompozytowe są idealnym połączeniem drewnianych trocin i polietylenu, dlatego jest efektownym i stałym rozwiązaniem na lata. Deski kompozytowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ gwarantują różnorodność kolorystyki i wzornictwa.

Zalety desek kompozytowych Deckpol - tarasy na lata:
- nie wymagają konserwacji (impregnacji), co w przypadku drewna konieczne
- nie butwieją
- ekologiczne, 100% utylizacji
- brak absorpcji wody
- odporne na warunku atmosferyczne
- antypoślizgowa powierzchnia
- łatwe w montażu
- odporne na działanie insektów
- brak drzazg
- długotrwała gwarancja

Deska tarasowa  kompozytowa Deckpol Deska tarasowa kompozytowa Deckpol
Cena: 22,50 zł (netto: 18,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej
Legar kompozytowy Deckpol Legar kompozytowy Deckpol
Cena: 13,00 zł (netto: 10,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
mb.
zobacz więcej

Taras wykorzystywany jest w różny sposób, przez co jest narażony na działanie wielu czynników zewnętrznych (np. warunki atmosferyczne, insekty). Doskonale wiemy, że tarasy muszą więc być wytrzymałe i niezawodne. Chcemy, by Państwa tarasy były reprezentacyjne oraz dopasowane do całokształtu przestrzeni, dlatego uważamy, że deska kompozytowa jest idealnym komponentem każdego takiego miejsca. Ponadto, dla dopełnienia całości, polecamy panele elewacyjne, które razem stworzą spójną całość.

Proponujemy kompozytowe deski tarasowe w różnych grubościach, wymiarach i kolorystyce. Osobom, którym bliska jest ochrona środowiska pragniemy przekazać, że deska kompozytowa wpływa na obniżenie zapotrzebowania na drewno pozyskane w lasach. Deski tarasowe z naszej oferty dają ogromne pole aranżacji zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony